Dyrektor zakładu

Randstad Polska Sp. z o.o. | Grodzisk Mazowiecki | www.jobs.pl |
Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko dyrektora zakładu (praca stacjonarna).

Jeśli posiadasz doświadczenie w zarządzaniu firmą produkcyjną, wykształcenie techniczne poparte wiedzą praktyczną, nie boisz się wyzwań i chcesz zdobyć nowe doświadczenie, możliwe, że szukamy właśnie Ciebie!

Aplikuj przez formularz lub zadzwoń na numer podany w ofercie i porozmawiamy o szczegółach.

Nr ref.: 498/4/2024/ET/jobs.pl Grodzisk mazowiecki (mazowieckie)

Oferujemy
 •  umowę o pracę z nastawieniem na długofalową współpracę
 •  atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji
 •  bonus miesięczny
 •  możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
 •  samodzielność w działaniu

Zadania
 •  zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem
 •  nadzorowanie, organizowanie i monitorowanie produkcji
 •  odpowiedzialność za dział montażu, jakości, logistyki, magazynu, utrzymania ruchu, R&D
 •  optymalizacja procesów i szukanie nowych rozwiązań w zakresie usprawnień na produkcji
 •  zarządzanie, nadzorowanie i koordynowanie pracowników oraz dbałość o ich rozwój
 •  przygotowanie rocznego budżetu zakładu
 •  zapewnienie zgodności działań z normami i przepisami prawa pracy, z przepisami, zasadami i procedurami BHP i ochrony przeciwpożarowej oraz ochrony środowiska
 •  współpraca z dostawcami i kontrahentami zewnętrznymi
 •  współpraca ze wszystkimi działami w firmie
 •  cykliczne raportowanie wyników do dyrektora generalnego

Oczekujemy
 •  ukończonych studiów wyższych technicznych - inżynieria chemiczna lub pokrewne
 •  biegłej znajomości języka angielskiego (B2/C1)
 •  znajomości MS Office
 •  min. kilkuletniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
 •  doświadczenia w zarządzaniu zespołem
 •  doświadczenia w pracy w międzynarodowych firmach
 •  dobrej organizacji pracy własnej i podległego zespołu
 •  nastawienia na rozwój zawodowy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia