Pomocnik ślusarza

Randstad Polska Sp. z o.o. | Katowice | www.jobs.pl |
Dla naszego Klienta - specjalisty w tworzeniu rozwiązań do spawania i cięcia poszukujemy pracownika na stanowisko ślusarza. Jeśli nie masz doświadczenia w tym zawodzie, ale chęci do nauki i rozwoju oraz nie boisz się ubrudzić, serdecznie zapraszamy do aplikowania!

pomocnik ślusarza

Nr ref.: 514/4/2024/NS/jobs.pl Katowice (śląskie)

Oferujemy
 •  zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia bezpośrednio w struktury Klienta
 •  pracę w systemie III-zmianowym od poniedziałku do piątku
 •  pracę w dogodnej lokalizacji w centrum Katowic
 •  atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premią
 •  pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, platforma benefitowa)
 •  możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zadania
 •  wykonywanie specjalistycznych prac remontowych i usuwanie awarii w obszarze parku maszynowego
 •  konserwacja, modernizacje i udoskonalenia maszyn, urządzeń
 •  montaż, serwisowanie elementów oraz systemów napowietrzania

Oczekujemy
 •  uprawnienia UDT na wózek widłowy lub suwnicę będą dodatkowym atutem
 •  mile widziane uprawnienia spawalnicze 135, 111 oraz uprawnienia SEP G1, G2
 •  otwartość do pracy zmianowej
 •  otwartość na rozwój i nowe zadania
 •  możliwe zatrudnienie osoby do przyuczenia, ale posiadane doświadczenie realnie wpłynie na Twoją pensję

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia