Kontroler jakości wyrobu

LEAR CORPORATION POLAND II SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ | Tychy | www.aplikuj.pl |
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny
WYMAGANIA:

 •  Wykształcenie: podstawowe
 •  Uprawnienia: Obsługa urządzeń pomiarowych,umiejętność pracy w zespole
 •  Inne wymagania: Wykształcenie min. podstawowe. Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej. Umiejętność dbania o szczegóły. Znajomość podstawowych narzędzi pomiarowych. Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym. Dobra organizacja pracy. Umiejętność pracy w zespole.
 •  Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

OFERUJEMY:

 •  Wynagrodzenie brutto: od 4 900 PLN
 •  System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną