operator pras krawędziowych CNC

Randstad Polska Sp. z o.o. | Mysłowice | www.jobs.pl |
Posiadasz doświadczenie w obsłudze pras krawędziowych CNC, a oprócz tego doskonale odczytujesz rysunki techniczne? Co więcej jesteś otwarty do zdobywania nowych doświadczeń i chcesz się rozwijać jako operator maszyn CNC? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Firma produkująca elementy ze stali nierdzewnej poszukuje pracowników na stanowisko operatora pras krawędziowych.
Jeśli zainteresowała Cię oferta - aplikuj już teraz. Nasz konsultant z chęcią się z Tobą skontaktuje!

Nr ref.: 133/3/2024/NS/jobs.pl Mysłowice (śląskie)

Oferujemy
 •  zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w strukturach Klienta
 •  pracę w systemie 2-zmianowym lub 3-zmianowym
 •  atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności
 •  premię produkcyjną oraz pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, dofinansowanie do posiłków)
 •  pakiet szkoleń technicznych podnoszących kwalifikacje w zawodzie operatora CNC
 •  możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień (np. UDT)

Zadania
 •  obsługa pras krawędziowych CNC do gięcia stali

Oczekujemy
 •  doświadczenia w obsłudze pras krawędziowych
 •  bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego
 •  łatwości w przyswajaniu wiedzy dotyczącej obsługi maszyn CNC
 •  dobrej kondycji fizycznej
 •  wykształcenie wyższe techniczne, znajomość obsługi maszyn CNC do cięcia stali (np. lasery, plazmy, WJ, piły mechaniczne), znajomość CAD/CAM, uprawnienia UDT, znajomość technologii TRUMPF będą dodatkowym atutem w trakcie procesu rekrutacyjnego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia