Specjalista automatyki utrzymania ruchu

ManpowerGroup Sp. z o.o. | Legnica | www.jobs.pl |
Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu.
Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Miejsce pracy: Legnica (dolnośląskie) | Numer ref. 10570/jobs.pl
Miejsce pracy: Polkowice

Oferujemy:

 •  Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę
 •  Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji
 •  Motywacyjny system wynagrodzeń – premie kwartalne, frekwencyjne i wynikowe
 •  Możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia swoich kwalifikacji
 •  Pakiet benefitów (m.in. dofinansowanie karty MultiSport, kantyny zakładowej, dodatki wakacyjne i świąteczne z ZFŚS)
 •  Dwa razy w tygodniu świeże owoce dla pracowników
 •  Przyjazną atmosferę

Nasze wymagania:

 •  Wykształcenie min. średnie techniczne
 •  Znajomość zagadnień z dziedziny automatyki, elektryki i mechatroniki
 •  Umiejętność czytania schematów elektrycznych
 •  Znajomość programowania sterowników PLC (mile widziane Mitsubishi)
 •  Umiejętność pracy zespołowej
 •  Umiejętność obsługi komputera (MS Office)
 •  Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane:

 •  Znajomość programowania robotów
 •  Uprawnienia SEP E1
 •  Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Zadania:

 •  Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych
 •  Dokonywanie okresowych przeglądów
 •  Sporządzanie analiz, raportowanie pracy
 •  Usprawnianie procesu produkcyjnego

Oferta dotyczy pracy stałej.