Operator maszyn i monter półproduktów

Randstad Polska Sp. z o.o. | Dąbrowa Górnicza | www.jobs.pl |
Chcesz pracować w firmie produkującej części dla najbardziej znanych marek samochodowych takich jak Mercedes czy BMW ?

Doskonale trafiłeś !

Możliwe zatrudnienie OD ZARAZ !

TRANSPORT PRACOWNICZY !!

operator maszyn i monter półproduktów

Nr ref.: 440/12/2023/GW/jobs.pl Dąbrowa górnicza (śląskie)

Oferujemy
 •  umowę o pracę tymczasową, która zapewnia pełne składki ZUS, płatny urlop oraz wynagrodzenie za czas choroby. Chcemy, abyś czuł się pewnie i zabezpieczony !
 •  pracę w systemie III zmianowym
 •  nadgodziny płatne 100%
 •  dojazd pracowniczy z różnych lokalizacji, takich jak Katowice, Mysłowice, Sosnowiec, Będzin, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Łazy. Chcemy, aby Twoja droga do pracy była łatwa i przyjemna !
 •  bogaty system premiowy, który obejmuje miesięczną premię jakościową oraz premię wakacyjną
 •  pakiet benefitów, który możesz wykorzystać jako pracownik, obejmujący dostęp do miejsc kulturowych i gastronomii. Dodatkowo, istnieje możliwość wykupienia pakietów dodatkowych w ramach MEDICOVER oraz MULTISPORT aby dbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie

Zadania
 •  montaż produktów i półproduktów na linii produkcyjnej
 •  realizacja planów produkcyjnych z zapewnieniem wysokiego poziomu jakości wyprodukowanych detali
 •  obsługa maszyn produkcyjnych
 •  składanie i segregowanie komponentów motoryzacyjnych

Oczekujemy
 •  doświadczenia na produkcji min. kilka miesięcy
 •  zdolności manualne

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia