Nauczyciel matematyki k/m

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 175 IM. HELENY MARUSARZÓWNY W WARSZAWIE | Warszawa | www.aplikuj.pl |
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony
WYMAGANIA:

 •  Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Matematyka
 •  Zawody: Nauczyciel przedmiotu w szkole podstawowej (wymagany staż - lata: 1)
 •  Języki: polski, w mowie
 •  B1 - średnio zaawansowany, w piśmie
 •  B1 - średnio zaawansowany
 •  Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
 •  Inne wymagania: WYMAGANIA: wykształcenie wyższe - Matematyka. Przygotowanie pedagogiczne. Co najmniej roczne doświadczenie zawodowe. Komunikatywna znajomość języka polskiego.

Istnieje możliwość uzupełnienia etatu godzinami pracy w świetlicy lub dopełnieniem techniką/informatyką - w zależności od posiadanych kwalifikacji.

Praca w godz. 8:00-15:00. Wynagrodzenie w wysokości: 5157 zł brutto + premia regulaminowa + dodatek stażowy.

[ZGŁOSZENIA: osobiste, tel. 22 822 20 05; e-mail: kadry@sp175.pl]
 •  Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

OFERUJEMY:

 •  Wynagrodzenie brutto: od 5 157 PLN
 •  Opis wynagrodzenia: + dodatek motywacyjny + dodatek stażowy
 •  System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną