Pakowaczka art. higienicznych

Randstad Polska Sp. z o.o. | Toruń | www.jobs.pl |
Mamy dla Ciebie propozycję pracy, która może dać Ci stabilność finansową, umowę o pracę oraz nowe doświadczenie zawodowe.

Więc, jeżeli szukasz pracy, która zapewni Ci stabilność finansową i będziesz zatrudniona na umowę o pracę, to ta oferta jest dla Ciebie!

Od kiedy? Praktycznie od zaraz

Miejsce pracy: Toruń, Rubinkowo

Nr ref.: 431/4/2024/DB/jobs.pl Toruń (kujawsko-pomorskie)

Oferujemy
 •  Umowę o pracę tymczasową (odciągamy składki takie jak chorobowa, rentowa itd.)
 •  Pracę w systemie 3 zmianowym / 3 zmianowym 4 brygadowym
 •  Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
 •  Dla chętnych możliwość wyrabiania nadgodzin w weekendy
 •  Dostęp do benefitów pozapłacowych, takich jak np. karta sportowa, Medicover Sport, opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie grupowe PZU, OPTUS
 •  Możliwość rozwoju zawodowego

Zadania
 •  Pakowanie gotowych produktów zgodnie z ustalonymi standardami jakościowymi
 •  Obsługa maszyn pakujących
 •  Praca zgodnie z obowiązującymi procedurami bezpieczeństwa i higieny pracy
 •  Składanie kartonowych standów

Oczekujemy
 •  Doświadczenia w pracy na produkcji- mile widziane przy pakowaniu
 •  Gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym / 3 zmianowym 4 brygadowym
 •  Sumienności i dokładności w wykonywaniu obowiązków
 •  Chęci i motywacji do pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia