Spedytor Międzynarodowy

HART LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA | Konin | aplikuj.hrlink.pl |
Ta oferta pracy nie jest już dłużej dostępna w Twoim kraju.

Rozpocznij pracę, która ma znaczenie. W Hart Logistics tworzymy zespoły pełne talentów, pasji do spedycji, motywacji do budowania relacji, aby pomóc naszym klientom w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań.

Bez względu na rolę, każdy jest wyjątkowy. Dołącz do nas i Ty!

Specjalizujemy się w świadczeniu usług spedycyjnych i logistycznych na rzecz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Wartość firmy tworzymy bazując na elastycznym podejściu do Klienta i umiejętnym dostosowaniu się do potrzeb naszych Klientów.

Dzięki temu stanowimy silną konkurencję dla innych firm na rynku.

Chcesz wiedzieć, jak działamy? Co jest dla nas ważne?

Wejdź na naszą stronę : www.hartlogistics.pl

Poszukujemy osób, które chcą mieć realny wpływ na swój rozwój zawodowy. Stwarzamy możliwości pracy w Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Łodzi, Warszawie, Bydgoszczy, Gdańsku oraz w Pruszkowie.

ZAPRASZAMY!

Firma Hart Logistics

Miejsce pracy : Konin

Zadania :

 •  Organizacja i nadzór cyklu transportowego w zleceniach międzynarodowych i krajowych
 •  Budowanie długofalowych relacji z Klientami
 •  Monitoring i kontrola realizacji zleceń całopojazdowych i częściowych oraz ustalanie warunków usług transportowych
 •  Troska o należytą realizację zleceń
 •  Czynny udział w rozwoju nowych projektów firmy Hart Logistics

Wymagania :

 •  Posiadasz min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży ładunków w ruchu międzynarodowym oraz krajowym
 •  Organizacja transportów całopojazdowych i prowadzenie aut nie kryje przed Tobą żadnych tajemnic
 •  Posiadasz bardzo dobrą znajomość zagadnień związanych z transportem całopojazdowym i częściowym
 •  Umiesz stworzyć przyjazne relacje z Klientami oparte na zaufaniu biznesowym z rynku polskiego jak i międzynarodowego
 •  Ważna jest dla Ciebie atmosfera w pracy, koledzy, chęci rozwoju oraz wartości oparte na zrównoważonym rozwoju firmy
 •  Znasz i swobodne się poruszasz po giełdach transportowych
 •  Swobodnie rozmawiasz w języku angielskim
 •  Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy :

 •  Stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym lub na życzenie inną formę
 •  Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie zależne od progu premiowego
 •  Grupowe ubezpieczenie na życie
 •  Bony podarunkowe i okolicznościowe
 •  Elastyczne podejście do miejsca i czasu wykonywania pracy (praca hybrydowa / zdalna / stacjonarna)
 •  Rozwój kariery zawodowej oparty na budowaniu swoich kompetencji poprzez kontakty z międzynarodowymi podmiotami i atrakcyjnymi rozwiązaniami branżowymi
 •  Realną możliwość wpływu na przyszły kształt oddziałów Hart Logistics na rynku polskim i międzynarodowym
 •  Samodzielność w działaniu, możliwość wyboru i kreowania drogi zawodowej w oddziałach Hart Logistics na rynku polskim jak i w zagranicznych oddziałach firmy.
 •  A co najważniejsze praca z wyjątkowymi ludźmi, gdzie realizowane są wspólne pasje np. sportowe jak starty w Runmageddon, wyścigi rajdowe - Power Stage czy dołączenie do drużyny piłkarskiej (oddział Poznań)

Oddział Poznań