Pracownik produkcji/Narzędziowiec

Randstad Polska Sp. z o.o. | Dąbrowa Górnicza | www.jobs.pl |
Posiadasz uprawnienia na wózek widłowy i suwnice?

Odnajdujesz się w środowisku ślusarsko-mechanicznym?

Świetnie, aplikuj, a my zaprosimy Cię na spotkanie rekrutacyjne!

Nr ref.: 329/4/2024/JO/jobs.pl Dąbrowa górnicza (śląskie)

Oferujemy
 •  darmowy przewóz pracowniczy z kierunków: Sosnowiec, Tychy, Katowice, Olkusz, Sławniów, Ogrodzieniec, Mysłowice, Zawiercie, Jaworzno, Częstochowa, Lelów, Myszków, Siemianowice Śląskie, Czeladź, Będzin
 •  zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasowej na pełny etat
 •  możliwość przejścia bezpośrednio w struktury Klienta (po przepracowaniu min. pół roku)
 •  stawka miesięczna 6050 zł brutto*
 •  bon żywieniowy 630 zł netto**
 •  bogaty system premiowy (premia frekwencyjna 900 zł, produkcyjna 7% i regulaminowa 8%)
 •  dla pracowników zniżki na produkty do 40%
 •  stołówkę na terenie zakładu - tanio i smacznie
 •  pakiet benefitów Randstad Plus (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach)
 •  biuro Randstad na miejscu - swoje sprawy załatwisz od ręki
 •  coroczny system podwyżek
 •  system nagród KAIZEN
 •  wsparcie opiekuna, który poprowadzi Cię przez okres wdrożenia na stanowisko

Zadania
 •  przygotowanie form wtryskowych do produkcji rdzeni piaskowych w technologii cold – box
 •  montaż pojedynczych modeli w zastawy od 4 do 6 figur
 •  wydawanie i przyjmowanie narzędzi, a także nadzorowanie ich stanu technicznego
 •  naprawianie, czyszczenie oraz przeprowadzanie prac konserwacyjnych narzędzi
 •  przezbrajanie narzędzi na produkcji

Oczekujemy
 •  zdolności manualnych pozwalających na precyzyjne wykonywanie ręcznych prac ślusarsko – mechanicznych
 •  podstawowej umiejętność obsługi komputera w tym programów Excel i Access (uzupełnianie raportów)
 •  wykształcenia średniego
 •  uprawnienia UDT - wózki widłowe oraz suwnice z poziomu "0"
 •  gotowości do pracy w systemie 4 brygadowym

Mile widziane
 •  obsługa tokarki konwencjonalnej, uprawnienia spawalnicze (np. MAG 135)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia