Mechanik/elektromechanik

BURCON LESZEK KKL Burcon Leszek | Katowice | www.aplikuj.pl |
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny
WYMAGANIA:

 •  Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
 •  Inne wymagania: Wykształcenie kandydatów - dowolne.

Umiejętność podstawowych zasad mechaniki i elektromechaniki samochodowej. Umiejetnośc obsługi komputera. Mile widziana znajomość programów diagnostycznych. Doświadczenie zawodowe mile widziane.Jest możliwośc przyuczenia osoby ale znającej już podstawy mechaniki.
 •  Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

OFERUJEMY:

 •  Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 5 000 PLN
 •  System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną