Przygotowywanie potraw (osoby niepełnosprawne)

NIROPRIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ | Katowice | www.aplikuj.pl |
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
WYMAGANIA:

 •  Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
 •  Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. zawodowe - mile widziane gastronomiczna. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok na stanowisku kucharza przy żywieniu zbiorowym. Mile widziana AKTUALNA książeczka sanepidu, ale niekoniecznie. Wymagane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.
 •  Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

OFERUJEMY:

 •  Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
 •  Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: od 27,70 zł/brutto/godzina + premia uznaniowa. Praca na umowę zlecenie na 3 miesiące, z możliwością podpisania kolejnej umowy.