Production Manager

Michael Page | Dąbrowa Górnicza | michaelpage.pl |
O naszym kliencie

Naszym Klientem jest duża, międzynarodowa firma produkcyjna z branży metalowej, dostarczająca swoim Klientom najwyższej jakości produkty.

Opis stanowiska
 •  Nadzór i optymalizacja wszystkich technicznych procesów w zakładzie, włączając produkcję, utrzymanie ruchu, przy ścisłej współpracy z działem planowania produkcji.
 •  Planowanie, opracowywanie, kontrola wskaźników produkcyjnych oraz implementacja odpowiednich działań w przypadku odchyleń.
 •  Opracowywanie i przestrzeganie budżetu kosztów produkcji, obejmującego logistykę wewnętrzną i infrastrukturę.
 •  Planowanie, wdrażanie i dostosowywanie średnio- i długoterminowych działań pod kątem wymaganej wydajności produkcji.
 •  Implementacja działań korygujących i zapobiegawczych w przypadku reklamacji, we współpracy z działem jakości i sprzedaży.
 •  Kierowanie projektami w obszarze produkcji.
 •  Odpowiedzialność za proces ciągłego udoskonalania, wdrażanie narzędzi optymalizacji procesów oraz zarządzanie procesami Lean Management w celu stworzenia kultury ciągłego doskonalenia.
 •  Bliska współpraca z zarządem firmy w kwestiach rozwoju organizacji.
 •  Koordynowanie działań związanych z BHP i ochroną środowiska.
 •  Współpraca z innymi zagranicznymi oddziałami grupy.

Profil kandydata
 •  Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku kierownika produkcji lub pokrewnym.
 •  Umiejętność zarządzania personelem.
 •  Doświadczenie w branży stalowej.
 •  Znajomość systemu SAP oraz obsługi komputera, w tym pakietu MS Office.
 •  Praktyczna umiejętność czytania rysunku technicznego.
 •  Znajomość języka angielskiego.
 •  Posiadanie prawa jazdy kategorii B.
 •  Wykształcenie wyższe techniczne w dziedzinach takich jak zarządzanie produkcją, budowa maszyn, materiałoznawstwo lub pokrewne.

Oferujemy
 •  Konkurencyjne wynagrodzenie.
 •  Niezbędne narzędzia pracy.
 •  Karta Multisport.
 •  Ubezpieczenie grupowe.