In House Lawyer - Deweloper

Michael Page | Warszawa | michaelpage.pl |
O naszym kliencie

Naszym klientem jest firma deweloperska, posiadająca silną pozycję na polskim rynku nieruchomości. Aktualnie poszukuje doświadczonego prawnika gotowego do podjęcia wyzwań prawnych związanych z dalszą działalnością deweloperską spółki.

Opis stanowiska
 •  Niezależne prowadzenie i zarządzanie kwestiami prawnymi związanymi z codziennymi sprawami spółki deweloperskiej w tym wsparcie prawne dla projektów deweloperskich
 •  Kompleksowa obsługa prawną
 •  Codzienną pracę nad umowami deweloperskimi, korporacyjnymi oraz handlowymi
 •  Przygotowywanie analiz prawnych, opinii, raportów
 •  Reprezentowanie przedsiębiorstwa w relacjach z klientami, dostawcami oraz urzędami
 •  Koordynacja współpracy z zewnętrznymi kancelariami prawnymi
 •  Zapewnianie zgodności operacji firmy z obowiązującym prawem

Profil kandydata
 •  Uprawnienia Radca Prawny lub Adwokat
 •  Co najmniej 5 letnie doświadczenie w pracy prawnej po stronie spółki, preferencyjnie w branży deweloperskiej.
 •  Biegła znajomość języka angielskiego na poziomie, co najmniej B2+, w tym umiejętność negocjacji i redagowania dokumentów
 •  Zdolność do efektywnego zarządzania ryzykiem prawnym, inicjatywa i umiejętność samodzielnej pracy
 •  Wysokie kompetencje analityczne, nastawienie na rozwiązywanie problemów

Oferujemy
 •  Atrakcyjne warunki zatrudnienia w ramach umowy B2B
 •  Opieka medyczna
 •  Praca stacjonarna w biurze zlokalizowanym w bardzo dobrej lokalizacji w Warszawie
 •  Możliwość realnego wpływu na decyzje strategiczne i angażowanie się w ambitne projekty
 •  Dynamiczne środowisko pracy, oferujące ciągły rozwój zawodowy i osobisty na wielu płaszczyznach