Operator maszyn produkcyjnych, monter

Randstad Polska Sp. z o.o. | Chojnów | www.jobs.pl |
Praca w Osłej gm. Gromadka.
Praca na 2 zmiany od poniedziałku do piątku przy obsłudze automatycznej linii produkcyjnej.

Zorganizowane dojazdy do pracy.

operator maszyn produkcyjnych, monter

Nr ref.: /322/06/2023/MG/jobs.pl Chojnów (dolnośląskie)

Oferujemy
 •  umowę o pracę tymczasową (umowa o pracę odpisana z agencją) z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez naszego klienta po okresie 6 miesięcy
 •  zorganizowane dojazdy do pracy
 •  pracę na 2 zmiany (6.00-14.00; 14.00-22.00)
 •  wynagrodzenie ze stawka miesięczną + premie i dodatki,

Zadania
 •  obsługa linii automatycznej
 •  wstępne kontrola jakości wytwarzanych części

Oczekujemy
 •  chęci do pracy i zaangażowania
 •  uprawnień do obsługi suwnicy (jeśli ich nie posiadasz pomożemy Ci je zdobyć)
 •  będzie nam miło, choć nie jest to wymogiem, jeśli posiadasz umiejętność czytania rysunku technicznego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia