Pomoc nauczyciela przedszkola k/m

Integracyjne Przedszkole Świat Dziecka | Warszawa | www.aplikuj.pl |
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony
WYMAGANIA:

 •  Wykształcenie: podstawowe
 •  Zawody: Asystent nauczyciela przedszkola (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
 •  Języki: polski, w mowie
 •  B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie
 •  B2 - wyższy średnio zaawansowany
 •  Uprawnienia: Zdolności manualne
 •  Inne wymagania: Praca w godzinach: 07:00 15:00 lub 09:00 17:00;

Wymagania:

 •  podstawowe;
 •  co najmniej 1 miesiąc doświadczenia zawodowego;
 •  zdolności manualne;
 •  komunikatywna znajomość języka polskiego;

Zakres obowiązków:

 •  Praca jako poomoc nauczyciela w grupie przedszkolnej. Praca z dziećmi w przedszkolu integracyjnym;

[Zgłoszenia: TEL: 534 346 436]
 •  Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

OFERUJEMY:

 •  Wynagrodzenie brutto: od 5 090 PLN
 •  System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną