Kontroler jakości

PowerJobs Sp. z o.o. | Będzin | ats.hrlink.pl |
Ta oferta pracy nie jest już dłużej dostępna w Twoim kraju.

Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji.

Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Pracownikom gwarantujemy pełne wsparcie koordynatorów i terminowe wypłaty.

Numer referencyjny : Tucznawa / DG
Miejsce pracy : Będzin

Zadania :

 •  nadzór nad wybranym etapem produkcji;
 •  bieżąca kontrola jakości;
 •  prowadzenie prostej dokumentacji produkcyjnej.

Wymagania :

 •  doświadczenie w pracy związanej z produkcją - mile widziane;
 •  umiejętność obsługi programów pakietu MS Office;
 •  sumienność i dokładność;
 •  umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy :

 •  początkowe wynagrodzenie : 5000 zł brutto + do 500 zł premii + dodatek 250 zł za pracę w systemie równoważnym + 200-300 zł brutto dodatku za pracę w godzinach nocnych;
 •  premię frekwencyjną wypłacaną co 4 miesiące (300, 500 lub 1200 zł);
 •  program benefitów (dostęp do karty Multisport , prywatnej opieki medycznej Luxmed , ubezpieczenia grupowego);
 •  pracę w systemie równoważnym po 12 h (I zmiana 7.00-19.00, II zmiana 19.00-7.00), około 14 dni roboczych w miesiącu;
 •  dla najlepszych możliwość rozwoju zawodowego;
 •  zestawy obiadowe w cenie ok. 12 zł w restauracji na terenie zakładu czynnej 24h / dobę;
 •  premię za polecenie znajomego : 1500 zł brutto;
 •  bezpłatny dostęp na platformę do nauki języka angielskiego lub niemieckiego;
 •  autobusy pracownicze z miejscowości : Dąbrowa Górnicza, Będzin, Sosnowiec, Bytom, Katowice, Chorzów, Ruda Śląska, Zabrze, Poręba i Zawiercie;
 •  stabilne zatrudnienie początkowo w oparciu o umowę o pracę tymczasową na pełny etat z perspektywą przejścia w struktury firmy;
 •  dla wybranych kandydatów szansa na zatrudnienie bezpośrednio pod firmą od pierwszego dnia pracy.