Brygadzista - rekrutacja online.

HRK S.A. | Gliwice | www.praca.egospodarka.pl |
Ta oferta pracy nie jest już dłużej dostępna w Twoim kraju.

Opis stanowiska

podany przez pracodawcę :

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko :

BrygadzistaMiejsce pracy : Gliwice

Zadania :

 •  organizowanie pracy podległej zmiany (wyznaczanie i koordynowanie zadań)
 •  ustawianie i regulowanie maszyn zgodnie z instrukcjami obsługi sprzętu i wytycznymi BHP
 •  kontrola jakości pracy podległego zespołu
 •  zarządzanie nieobecnościami
 •  dbanie o bezpieczeństwo pracowników
 •  optymalizacja pracy personelu i maszyn
 •  nadzór nad dokumentacją
 •  współpraca z pozostałymi działami w firmie

Wymagania :

 •  wykształcenie techniczne
 •  doświadczenie w ustawianiu i regulowaniu maszyn
 •  mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem
 •  znajomość przepisów BHP
 •  znajomość MS Office

Oferujemy :

 •  ubezpieczenie grupowe PZU
 •  pakiet medyczny
 •  dofinansowanie do karty Multisport
 •  dofinansowanie do posiłków
 •  system kafeteryjny (vouchery na wydarzenia kulturalne, sportowe, bony na zakupy w wybranych sklepach)
 •  wczasy pod gruszą
 •  dofinansowanie kursów językowych
 •  imprezy integracyjne