Główny/a Księgowy/a

Randstad Polska Sp. z o.o. | Raszyn | www.jobs.pl |
Firma naszego Klienta jest liderem w obszarze technologii ze stabilną pozycją na rynku pracy. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy samodzielnej osoby na stanowisko Głównego Księgowego/Głównej Księgowej. Nie musisz mieć doświadczenia na tym stanowisku, jeśli masz odpowiednie kwalifikacje i chęć rozwoju, zapewniamy wsparcie.

Ważna jest dla Ciebie stabilizacja i potrafisz się odnaleźć w międzynarodowym środowisku pracy? Nie czekaj, stań się częścią zespołu, a w zamian otrzymasz współpracę na atrakcyjnych warunkach.

Nr ref.: 466/4/2024/KC/jobs.pl Raszyn (mazowieckie)

Oferujemy
 •  atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.
 •  stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
 •  pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie w przyjaznej atmosferze - tworzymy zespół nastawiony na długofalowe relacje, współpracę oraz osiągnięcie ambitnych celów.
 •  możliwość rozwoju poprzez szkolenia.
 •  benefity pozapłacowe (opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie)

Zadania
 •  weryfikacja dokumentów zewnętrznych pod względem merytorycznym, księgowym
 •  dekretowanie oraz księgowanie dokumentów
 •  sporządzanie sprawozdań finansowych i statystycznych
 •  kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi-banki, US oraz ZUS
 •  sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT, PIT
 •  dokonywanie uzgodnień księgowych

Oczekujemy
 •  wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse lub ekonomia)
 •  minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe
 •  znajomość języka angielskiego na poziomie B2
 •  doświadczenie w sporządzaniu deklaracji podatkowych.
 •  doświadczenie w zakresie samodzielnego sporządzania sprawozdań finansowych
 •  bardzo dobra znajomość obsługi Pakietu MS Office (Word, Power Point i Excel)
 •  dokładność, systematyczność, otwartość oraz zaangażowanie
 •  mile widziana znajomość systemu SAP

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia