Młodsza/y Księgowa/y

Orienta | Warszawa | www.orientajob.pl |
Orienta Polska Sp. z o.o.- jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną (nr 13347), wspierającą pracodawców w poszukiwaniu najbardziej dopasowanych pracowników. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenia na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Rekrutujemy pracowników na stanowiska niskiego, średniego i wysokiego szczebla. Działamy w wielu branżach, a nasi konsultanci starają się w najlepszy sposób wesprzeć kandydatów w procesie rekrutacji, dostarczając szczegółowe informacje dotyczące realizowanych projektów.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy zajmującej się dostawą wysoko zindywidualizowanych urządzeń i systemów bezpieczeństwa, poszukujemy osoby na stanowisko:

MŁODSZA/Y KSIĘGOWA/Y

Miejsce pracy: Warszawa (Wawer),
Zakres obowiązków:

 •  Rozliczanie czasu pracy pracowników,
 •  Opisywanie dokumentów księgowych i wprowadzanie danych do systemu,
 •  Ewidencjonowanie wszystkich zdarzeń związanych z gospodarka magazynową,
 •  Wystawienie faktur sprzedaży,
 •  Prowadzenie kartotek magazynowych,
 •  Rozliczanie krajowych podróży służbowych i prowadzenie ewidencji delegacji,
 •  Prowadzenie kartotek urlopowych,
 •  Wykonywanie innych czynności i zadań zleconych przez Główną Księgową.

Wymagania:

 •  2-3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
 •  Wykształcenie wyższe,
 •  Komunikatywna znajomość j. angielskiego,
 •  Dobra organizacja pracy, rzetelność, dokładność,
 •  Znajomość pakietu MS Office,
 •  Znajomość gospodarki magazynowej,
 •  Wiedza dotyczącą obowiązujących przepisów prawa podatkowego, finansowego.

Oferujemy:

 •  Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
 •  Wynagrodzenie 5000 - 6000 zł brutto,
 •  Ubezpieczenie zdrowotne,
 •  Pakiet medyczny.

Sektor: Inny
Zawód/Specjalizacja: Księgowość/ Bankowość/ Finanse
Rodzaj zatrudnienia: Freelance job