Dietetyk k/m

Dom Pomocy Społecznej BUDOWLANI | Warszawa | www.aplikuj.pl |
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę w zastępstwie
WYMAGANIA:

 •  Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: dietetyka
 •  Zawody: Dietetyk (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
 •  Języki: polski, w mowie
 •  B1 - średnio zaawansowany, w piśmie
 •  B1 - średnio zaawansowany
 •  Inne wymagania: Wykształcenie wyższe-dietetyka, pół roku doświadczenia zawodowego, pasja kulinarna, komunikatywna znajomość j. polskiego

Zakres obowiązków:

Koordynowanie czynności związanych z żywieniem mieszkańców DPS oraz realizacja (w zakresie

merytorycznym) umowy dotyczącej przygotowywania posiłków dla mieszkańców DPS przez Wykonawcę zewnętrznego. Całość spraw związanych z żywieniem mieszkańców DPS.

Wynagrodzenie + premie i dodatki

Zgłoszenia:agnieszka.osiak@um.warszawa.pl
 •  Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

OFERUJEMY:

 •  Wynagrodzenie brutto: od 4 700 PLN
 •  Opis wynagrodzenia: premie i dodatki
 •  System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną