Doradca Klienta praca sezonowa październik-grudzień

ADREAMS | Kielce | www.jobs.pl |
Kasa i doświadczenie są zawsze w cenie!

Hej! Co będziesz robić w najbliższym czasie?

A może chcesz zarobić i zdobyć doświadczenie w branży RTV/AGD/IT?

Świetnie się składa, bo w Media Expert właśnie szukamy pracowników na okres październik - grudzień. Nie musisz mieć doświadczenia, wystarczą chęci i pozytywne nastawienie!

Miejsce pracy: Kielce (świętokrzyskie), Częstochowa (śląskie), Lublin (lubelskie), Stalowa Wola (podkarpackie), Starachowice (świętokrzyskie), Kraśnik (lubelskie), Sandomierz (świętokrzyskie), Chełm (lubelskie), Skarżysko-Kamienna (świętokrzyskie), Zawiercie (śląskie), Tomaszów Lubelski (łódzkie), Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie), Piekary Śląskie (śląskie), Zamość (lubelskie), Lubartów (lubelskie), Hrubieszów (lubelskie), Łęczna (lubelskie), Bytom (śląskie), Świdnik (lubelskie), Myszków (śląskie), Krasnystaw (lubelskie), Opole Lubelskie (lubelskie), Kłobuck (śląskie)

Numer referencyjny: DK/UZ/jobs.pl

Zapewnimy Ci:

 •  umowę zlecenie
 •  możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
 •  szansę poznania handlu w branży RTV/AGD/IT

Twoje zadania:

 •  pomoc w układaniu towaru
 •  prace porządkowe w salonie Media Expert
 •  pomoc w rozładunku/załadunku towaru

A może Ci się spodoba i zostaniesz z nami na dłużej?

Spróbuj!

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka TERG Spółka Akcyjna.
Mamy siedzibę w Złotowie przy ul. ZaDworcem 1D. Twoje dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji.
Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją aplikację, pisząc e-mail na adres praca@me.pl.
Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.