Kierownik świetlicy k/m

Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Małego Powstańca | Warszawa | www.aplikuj.pl |
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony
WYMAGANIA:

 •  Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), specjalizacja: piekuńczo -wychowawcza
 •  Zawody: Pozostali nauczyciele szkół podstawowych (wymagany staż - lata: 1)
 •  Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
 •  Inne wymagania: Wymagania:
 •  wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), specjalność: opiekuńczo -wychowawcza;
 •  przygotowanie pedagogiczne;
 •  1 rok doświadczenia zawodowego;
 •  dobra organizacja pracy;
 •  inicjatywa;
 •  komunikatywna znajomość języka polskiego.

Premie i dodatki:

+ Dodatek stażowy,
+ Dodatek motywacyjny.

Zakres obowiazków:

  1.  Świetlicą kieruje nauczyciel, któremu funkcję kierowniczą powierzył dyrektor szkoły.
  2.  Do kompetencji kierownika świetlicy w szczególności należy:
 •  wykonywanie obowiązków zgodnie z ustalonym przez dyrektora szkoły zakresem czynności;
 •  organizowanie pracy opiekuńczo-wychowawczej świetlicy;
 •  sprawowanie nadzoru nad pracą dydaktyczną, wychowawczą-opiekuńczą i terapeutyczną świetlicy;
 •  opracowanie rocznego planu pracy świetlicy;
 •  opracowanie planu pracy świetlicy;
 •  ustalenie zakresu czynności wychowawców świetlicy;
 •  prowadzenie i nadzorowanie obowiązującej dokumentacji pracy świetlicy;
 •  wykonanie zaleceń wynikających z planu nadzoru pedagogicznego;
 •  powierzanie odpowiedzialności za bezpieczeństwo uczniów poszczególnym wychowawcom;
 •  udział w pracy zespołów nauczycielskich;
 •  organizowanie współpracy z wychowawcami klas i nauczycielami poszczególnych przedmiotów, pedagogiem, psychologiem lub logopedą szkolnym oraz przedstawicielami organizacji i stowarzyszeń działających na terenie szkoły.

[Zgłoszenia: Tel. 22 831 08 23 e-mail: kadry.szkola32@sp32.waw.pl]
 •  Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

OFERUJEMY:

 •  Wynagrodzenie brutto: od 6 015 do 6 015 PLN
 •  Opis wynagrodzenia: + Dodatek stażowy,

 •  System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną