Architekt - ASYSTENT Projektanta w pracowni projektowej z siedzibą we Wrocławiu, praca od zaraz!

Agencja Pracy Koncepcja | Wrocław | www.poloniusz.pl |
Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat.
Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bezpieczne i legalne zatrudnienie w Polsce i za granicą u sprawdzonych pracodawców.
Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

Obecnie dla naszego klienta PRACOWNI PROJEKTOWEJ Z SIEDZIBĄ WE WROCŁAWIU, poszukujemy Architekta do pracy na stanowisku:

ASYSTENT PROJEKTANTA

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska
 •  Sporządzanie koncepcji projektowych, opracowywanie projektów budowanych i wykonawczych, projektów wnętrz
 •  Kompleksowe wsparcie inwestorów w procesie inwestycyjnym od koncepcji do realizacji
 •  Prowadzenie koordynacji międzybranżowej
 •  Sprawy administracyjne przy dokumentacji projektowej
 •  Inne charakterystyczne dla ww. stanowiska

Wymagania
 •  Ukończone wykształcenie wyższe, kierunkowe – architektura, architektura urbanistyka
 •  Umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie i własna inicjatywa
 •  Biegła znajomości programów AutoCAD, REVIT, mile widziana znajomość programów:Photoshop, SketchUp +Vray
 •  Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej, rysunków wykonawczych obiektów kubaturowych
 •  Umiejętności koordynacji procjektów
 •  Znajomość podstaw prawa budowlanego
 •  Znajomość języków obcych mile widziana

Nasza oferta
 •  Ciekawą, ambitną pracę w młodym i dynamicznym zespole
 •  Uczestnictwo w ciekawych projektach dużych inwestycji głównie obiektów przemysłowych i usługowych na każdym etapie ich realizacji
 •  Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju zawodowego
 •  Możliwość odbycia praktyk niezbędnych do uzyskania uprawnień budowlanych

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.