Inżynier Budowy ds. Jakości

Murapol Venture Partner SA | Łódź | www.jobs.pl |

Miejsce pracy: Łódź (łódzkie)
Numer referencyjny: Łódż/jobs.pl

Twój zakres obowiązków
 •  bieżąca kontrola realizowanych inwestycji względem zgodności z projektem, wytycznymi wykonawczymi Spółki oraz warunkami technicznymi na prowadzonych inwestycjach w całej Polsce,
 •  nadzór nad przestrzeganiem przepisów bhp podczas realizacji inwestycji,
 •  nadzór techniczny nad prowadzonymi budowami na terenie całej Polski,
 •  tworzenie raportów z kontroli prac wykonywanych przez Wykonawców,
 •  bezpośrednia współpraca z Inspektorem Nadzoru i działem reklamacji w celu poprawy technologii wykonywanych prac.

Nasze wymagania
 •  wykształcenie wyższe techniczne w specjalizacji budowlanej,
 •  znajomość przepisów techniczno-budowlanych,
 •  gotowość do pracy w delegacji,
 •  umiejętność pracy w zespole,
 •  bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Mile widziane
 •  doświadczenie we współkierowaniu projektem w segmencie budownictwa mieszkaniowego.

To oferujemy:

 •  ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej, będącej wiodącą firmą w swojej branży,
 •  możliwość rozwoju przez udział w realizacji interesujących projektów,
 •  szeroki wachlarz benefitów pracowniczych,
 •  wymagające, ale przyjazne środowisko pracy,
 •  szkolenia specjalistyczne,
 •  jasne ścieżki kariery i rozwoju zawodowego.
 •  dofinansowanie zajęć sportowych
 •  prywatna opieka medyczna
 •  dofinansowanie szkoleń i kursów
 •  ubezpieczenie na życie
 •  spotkania integracyjne
 •  firmowa drużyna sportowa
 •  program emerytalny
 •  kawa / herbata
 •  napoje
 •  paczki świąteczne
 •  program rekomendacji pracowników