Młodszy operator produkcji

AAS sp. z o.o. | Gdańsk | www.jobs.pl |
Obecnie dla jednego z naszych klientów z branży produkcyjnej poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Młodszy operator produkcji.

Miejsce pracy: Gdańsk

Miejsce pracy: Gdańsk (pomorskie), Gdynia (pomorskie), Sopot (pomorskie)
Numer referencyjny: jobs.pl
Wymiar pracy: Pełny etat

Obowiązki:

 •  prace związane z obsługa maszyn produkcyjnych oraz narzędzi pomiarowych;
 •  obsługa i uzupełnianie materiałów produkcyjnych;
 •  szlifowanie i cięcie produktów;
 •  obsługa narzędzi pneumatycznych (piła, wiertarka i szlifierka);
 •  kontrola jakości wytwarzanych elementów;
 •  naprawy uszkodzonych produktów;
 •  składanie gotowego elementu.

Oczekujemy:

 •  chęci do pracy;
 •  umiejętności obsługi narzędzi pneumatycznych i pomiarowych;
 •  zdolności manualnych, skrupulatności i dokładności;
 •  tężyzny fizycznej;
 •  chęci uczenia się;
 •  gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym w godz. 5:40-17:40 i 17:40-5:40, 2 dni wolne i tak ciągiem.

Mile widziane:

 •  doświadczenie w pracy na produkcji lub w branży budowlanej;
 •  podstawowa znajomość rysunku technicznego oraz uprawnienia UDT do obsługi suwnic (możliwość bezpłatnego wyrobienia).

Oferujemy:

 •  zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio przez klienta;
 •  umowę na czas nieokreślony po 9 miesiącach;
 •  stabilność zatrudnienia;
 •  wynagrodzenie miesięczne 5000 zł brutto;
 •  system premiowy (do 15% wynagrodzenie zasadniczego);
 •  dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym (600 zł);
 •  atrakcyjny system poleceń pracowniczych do 5000 zł;
 •  benefity pozapłacowe:
 •  Karta multisport za 1 zł;
 •  Prywatna opieka medyczna za 1 zł;
 •  Ubezpieczenie grupowe;
 •  Dodatkowy płatny dzień wolny;
 •  Premie świąteczne;
 •  Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych;
 •  możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz!

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą pracy, koniecznie wyślij do nas swoje CV lub zadzwoń 735 924 008