Dozorca k/m

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Nr 2 | Warszawa | www.aplikuj.pl |
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę w zastępstwie
WYMAGANIA:

 •  Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
 •  Zawody: Dozorca (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
 •  Uprawnienia: kat. B prawo jazdy
 •  Inne wymagania: Praca w godzinach: 20:00 - 9:00

Wymagania: wykształcenie podstawowe, prawo jazdy kat. B, co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego, mile widziane umiejętności typu "złota rączka", komunikatywna znajomość języka polskiego.

Obowiązki:

 •  wykonywanie drobnych napraw
 •  dbanie o czystość i porządek w budynku ośrodka i na terenie wokół, (m.in.: koszenie trawy, zamiatanie)
 •  ochrona obiektu przed osobami postronnymi
 •  wymagane prawo jazdy kat. B (sporadyczne wyjazdy z wychowankami).

[Zgłoszenia: awitecka@eduwarszawa.pl - przed wysłaniem aplikacji należy zapoznać się z klauzulą informacyjną RODO: http://mowstrazacka.com/rodo]
 •  Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

OFERUJEMY:

 •  Wynagrodzenie brutto: od 2 282,4 PLN
 •  System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną