Starszy Specjalista ds. Jakości (Operacyjne Zapewnienie Jakości)

HAYS POLAND Sp. z o.o. | Łódzkie | www.jobs.pl |

lokalizacja: łódzkie
numer referencyjny: 1185550/jobs.pl
forma zatrudnienia: Pełny etat

Zakres obowiązków:

 •  Realizacja zasad i wytycznych Systemu Zapewnienia Jakości zgodnie z procedurami systemowymi oraz doskonalenie Systemu Zapewnienia Jakości
 •  Koordynacja i realizacja działań związanych z wystąpieniem niezgodności (zarządzanie procesem odchyleń) oraz współpraca z działami produkcyjnymi w zakresie ustalenia przyczyny źródłowej
 •  Koordynacja działań naprawczo-korygujących oraz działań zapobiegających wystąpieniu niezgodności (CAPA)
 •  Analiza reklamacji dotyczących wytwarzanych produktów
 •  Autoryzacją i/lub prowadzeniem zmian w ramach procesu kontroli zmian
 •  Uczestniczenie w i prowadzenie audytów wewnętrznych i zewnętrznych
 •  Opiniowanie i zatwierdzanie umów jakościowych z partnerami biznesowymi

Wymagania:

 •  Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Biologia, Chemia, Farmacja, Medycyna, Biotechnologia
 •  Doświadczenie min 3 letnie w wytwórni produktów leczniczych
 •  Znajomość wymagań GMP, prawa farmaceutycznego
 •  Znajomość procesów walidacji / kwalifikacji w produkcji farmaceutycznej
 •  Umiejętność realizacji złożonych zadań
 •  Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
 •  Samodzielność w działaniu, decyzyjność, umiejętność organizacji własnej pracy
 •  Umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
 •  Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresujących

Oferujemy:

 •  Ubezpieczenie grupowe
 •  Opiekę medyczną
 •  Dofinansowanie do posiłków w kantynie firmy
 •  Fundusz socjalny
 •  Świadczenia świąteczne
 •  Program poleceń pracowniczych

If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

hays.pl

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 361