Asystent/ka Projektanta Konstrukcji Budowlanych

Murapol Architects Drive S.A. | Warszawa | www.jobs.pl |

Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie)
Numer referencyjny: Warszawa/jobs.pl

Twój zakres obowiązków
 •  Opracowywanie projektów koncepcyjnych, technicznych oraz wykonawczych w zakresie konstrukcji budowlanych
 •  Praca w środowisku CAD i BIM
 •  Wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych
 •  Opracowywanie rysunków warsztatowych
 •  Koordynacja międzybranżowa wykonywanych projektów
 •  Uczestnictwo w rozwiązywaniu zagadnień technicznych na każdym etapie realizacji projektów
 •  Analiza oraz optymalizacja rozwiązań konstrukcyjnych
 •  Nadzór nad zgodnością tworzonego projektu z przyjętymi przez firmę standardami oraz ogólną koncepcją projektu

Nasze wymagania
 •  Doświadczenie przy projektowaniu obiektów w konstrukcji żelbetowej
 •  Znajomość programu Revit i Robot

Mile widziane

To oferujemy
 •  Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej, będącej wiodącą firmą w swojej branży
 •  Możliwość rozwoju przez udział w realizacji interesujących projektów
 •  Szeroki wachlarz benefitów pracowniczych
 •  Wymagające, ale przyjazne środowisko pracy
 •  Szkolenia specjalistyczne
 •  Jasne ścieżki kariery i rozwoju zawodowego

Benefity
 •  dofinansowanie zajęć sportowych
 •  prywatna opieka medyczna
 •  dofinansowanie szkoleń i kursów
 •  ubezpieczenie na życie
 •  spotkania integracyjne
 •  firmowa drużyna sportowa
 •  program emerytalny
 •  kawa / herbata
 •  napoje
 •  paczki świąteczne
 •  program rekomendacji pracowników