Technolog Produkcji (przetwórstwo tworzyw sztucznych)

Michael Page | Leszno | 132 000 zł/rok | michaelpage.pl |
O naszym kliencie

W związku z rozwojem struktur wewnętrznych, aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji z branży produkcyjnej poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania, mających inicjatywę w codziennym działaniu Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska
 •  Wsparcie technologiczne w procesie produkcyjnym
 •  Poszukiwania, wdrażanie nowych surowców
 •  Testy technologiczne nowych surowców, rozwiązań, maszyn
 •  Planowanie, nadzór i optymalizacja procesów produkcyjnych
 •  Wdrażanie nowych technologii i doskonalenie istniejących metod produkcyjnych
 •  Zapewnienie zgodności z normami jakości oraz bezpieczeństwa
 •  Analiza danych produkcyjnych i opracowywanie raportów dotyczących wydajności i efektywności procesów
 •  Współpraca z zespołem inżynieryjnym i działem badawczo-rozwojowym w celu doskonalenia procesów

Profil kandydata
 •  Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: chemia, polimery, inżynieria chemiczna, technologia chemiczna, mechanika, budowa maszyn)
 •  Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, bardzo mile widziane w branży chemicznej
 •  Swoboda komunikacja w języku angielskim
 •  Znajomość narzędzi LEAN, Six Sigma, PDCA i zarządzania projektami będzie dodatkowym atutem
 •  Znajomość norm i procedur związanych z produkcją chemiczną
 •  Umiejętność analitycznego myślenia oraz doskonała organizacja pracy
 •  Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne

Oferujemy
 •  Atrakcyjne wynagrodzenie
 •  Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych
 •  System szkoleń rozwojowych
 •  Lokalizacja: Wschowa
 •  Praca w międzynarodowej organizacji